درباره ما

فروشگاه دلتا تجهیز به عنوان تامین کننده تجهیزات سرمایش و گرمایش نظیر انواع مشعل، دیگ، پمپ، منبع و تجهیزات مناسب انواع پروژه های تاسیساتی می باشد. تخصص کارشناسان این شرکت در حوزه تاسیسات مکانیکی و تجربه آنها در تامین پروژهای ساختمانی بوده و به منظور عرضه سریع و مقرون به صرفه تر این محصولات به مصرف کنندگان می باشد.

تمام تلاش خود را بر این اساس بنا کرده ایم تا محصولات حرارتی و برودتی متنوع را با بهترین کیفیت و به طور مستقیم از شرکت های تولیدی در اختیار خریداران قرار دهیم. این موضوع سبب شده تا محصولات این فروشگاه بدون واسطه و با قیمتی پایین تر از نمونه های مشابه در بازار و دیگر فروشگاه های اینترنتی به دست خریداران برسد. از دیگر اهداف این فروشگاه اینترنتی، عرضه برندهای معتبر با کیفیت و اصالت تا مشتریان رضایت کامل داشته باشند.
دلتا تجهیز با تجربه طولانی مدت و کسب نماد اعتماد الکترونیک رضایت شما از خرید و اصالت و کیفیت محصولات عرضه شده در سایت را کاملاً تضمین می کند. شما می توانیدمحصولات تاسیساتی مورد نیاز خود را با بهترین قیمت از این فروشگاه خریداری کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن اینترنتی خرید کنید و درهرکجای ایران سفارش خود را تحویل بگیرید.

cms-img

دلتاتجهیز از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهد بود و آمادگی خود را برای کلیه همکاریهای مشترک اعلام و از پیشنهادهای شما در این زمینه استقبال میکند.چنانچه هرگونه پیشنهاد همکاری در زمینه کلیه خدمات ارائه شده یا قابل ارائه در سایت دلتاتجهیز نظیر تامین کالا را دارید، می توانید از طریق صفحه تماس با ما، آن را مطرح کنید.


در حال حاضر دلتاتجهیز برنامه ای برای اعطای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات خود را صرفا به صورت متمرکز و از طریق وب سایت دلتاتجهیز ارائه میکند.