نردبان استیل استخر 

 •  در پله استخری استیل فاصله بین لوله های پله ها از هم 50 سانتی متر می باشد. در نردبان استیل استخر با پله پلاستیکی استاندارد فاصله بین هر پله آن 25 سانتی متر می باشد. نردبان  استیل استخر با پله پلاستیکی استاندارد از 2 تا 6 پله ساخته می شود . نردبان  استیل استخر  دارای 12 ماه ضمانت  می باشد.

  11,000,000 ریال
  بیشتر
 •  در پله استخری استیل فاصله بین لوله های پله ها از هم 50 سانتی متر می باشد. در نردبان استیل استخر با پله استیل استاندارد فاصله بین هر پله آن 25 سانتی متر می باشد. نردبان  استیل استخر با پله استیل استاندارد از 2 تا 6 پله ساخته می شود . نردبان  استیل استخر  دارای 12 ماه ضمانت  می باشد.

  12,000,000 ریال
  بیشتر
 •  در پله استخری استیل فاصله بین لوله های پله ها از هم 50 سانتی متر می باشد. در نردبان استیل استخر با پله پلاستیکی مدل کلاب فاصله بین هر پله آن 25 سانتی متر می باشد. نردبان  استیل استخر با پله پلاستیکی مدل کلاب از 2 تا 6 پله ساخته می شود . نردبان  استیل استخر  دارای 12 ماه ضمانت  می باشد.

  11,300,000 ریال
  بیشتر
 •  در پله استخری استیل فاصله بین لوله های پله ها از هم 50 سانتی متر می باشد. در نردبان استیل استخر با پله استیل مدل کلاب فاصله بین هر پله آن 25 سانتی متر می باشد. نردبان  استیل استخر با پله استیل مدل کلاب از 2 تا 6 پله ساخته می شود . نردبان  استیل استخر  دارای 12 ماه ضمانت  می باشد.

  11,800,000 ریال
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

نردبان استیل استخر 

نردبان استیل استخر وسیله ای کاربردی در کناره استخر می باشد که باعث سهولت در خارج شدن شناگران از داخل استخر می شود . در استخرهایی با طول بیشتر از 10 متر از دو نردبان استخری در قسمت عمیق و کم عمق استخر استفاده می شود ولی در استخرهایی با طول کمتر از 10 متر از یک نردبان استخری در بخش کم عمق استفاده می گردد . اصولا ارتفاع نردبان استخر و  بر اساس عمق استخر انتخاب می شود .  پله استخر از جنس استیل 304 یا 316 با پله هایی از جنس ABS ، تمام استیل و یا ترکیبی از استیل و پلاستیک ضد سرخوردگی ساخته می شوند .

جستجوی پیشرفته
سازنده
قیمت
تعداد پله