مواد تصفیه آب 

 • رزین کاتیونی اسید ظرفیت بالای کنفتک (Canftech)  کانادا در صورت بک واش و احیاء منظم طول عمری بین 6 تا 8 سال دارد و قابل استفاده در تمامی شهرهای ایران را دارد. رزین کاتیونی باعث کاهش سختی آب از 800 ppm به 4 ppm شده و قابل استفاده در رنج pH 0 تا 14 و عملکرد کامل تا دمای 120 درجه سانتیگراد می باشد. رزین کاتیونی کانفتک در بسته بندی های 25 لیتری قابل خریداری می...

  11,000,000 ریال
  بیشتر
 • رزین کاتیونی  پرولایت PUROLITE در صورت بک واش و احیاء منظم طول عمری بین 3 تا 5 سال دارد و قابل استفاده در تمامی شهرهای ایران را دارد. رزین کاتیونی باعث کاهش سختی آب از 800 ppm به 4 ppm شده و قابل استفاده در رنج pH 0 تا 14 و عملکرد کامل تا دمای 120 درجه سانتیگراد می باشد. رزین کاتیونی  پرولایت PUROLITE  در بسته بندی های 25 لیتری قابل خریداری می باشد.

  10,000,000 ریال
  بیشتر
 • شن تصفیه  جهت حذف مواد معلق در آب استخر و جکوزی می باشد. سیلیس تصفیه آب فیلتر شنی ایرانی در کیسه های 40 کیلویی عرضه می شود. سیلیس فیلترشنی در سه دانه یندی ریز ، متوسط و درشت تولید می شود. برای  تصفیه آب می بایست با توجه به کیفیت آب سیلیس مورد نیاز را انتخاب کرد.

  800,000 ریال
  بیشتر
 • شن تصفیه  جهت حذف مواد معلق در آب استخر و جکوزی می باشد. سیلیس تصفیه آب فیلتر شنی شیشه ای در کیسه های 25 کیلویی عرضه می شود. سیلیس کریستالی  فیلترشنی در سه دانه بندی ریز ، متوسط و درشت و اندازه 0.5 تا 2.0 میلی متر تولید می شود. برای  تصفیه آب می بایست با توجه به کیفیت آب سیلیس مورد نیاز را انتخاب کرد.

  2,500,000 ریال
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

مواد تصفیه آب 

آب استخر برای پاکیزه نگهداشته شدن نیازمند رسیدگی خاصی است، ساده ترین روش برای حفظ کیفیت و چند برابرکردن ماندگاری آب استخر استفاده از مواد شیمیایی مانند قرص کلر ، سولفات مس و سولفات آلومینیوم است و بهترین گزینه برای جهت ضد عفونی کردن آب استخر برای استفاده در استخرهای خصوصی و عمومی کارایی ، تصفیه خانه های آب شرب و پساب کارخانجات صنعتی می باشد. البته در استفاده از مواد تصفیه آب باید به عوارض جانبی آن توجه کرد  تا از بروز خطرات احتمالی برای انسان و حیوانات جلوگیری کرد.

قرص کلر ، سولفات مس و سولفات آلومینیوم

جستجوی پیشرفته
قیمت