فیلتر شنی استخر 

 • جنس بدنه فیلتر شنی تصفیه آب  مدل SFD1 از ورق با پوشش گالوانیزه و یا پوشش اپوکسی ساخته می شود. هزینه سیلیس مصرفی در فیلتر شنی تصفیه آب به صورت جداگانه محاسبه می شود. فیلتر شنی تصفیه آب دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

  30,000,000 ریال
  بیشتر
 • جنس بدنه فیلتر شنی تصفیه آب  مدل SFD2 از ورق با پوشش گالوانیزه و یا پوشش اپوکسی ساخته می شود. هزینه سیلیس مصرفی در فیلتر شنی تصفیه آب به صورت جداگانه محاسبه می شود. فیلتر شنی تصفیه آب دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

  تماس بگیرید
  بیشتر
 • جنس بدنه فیلتر شنی تصفیه آب  مدل SFD3 از ورق با پوشش گالوانیزه و یا پوشش اپوکسی ساخته می شود. هزینه سیلیس مصرفی در فیلتر شنی تصفیه آب به صورت جداگانه محاسبه می شود. فیلتر شنی تصفیه آب دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

  تماس بگیرید
  بیشتر
 • جنس بدنه فیلتر شنی تصفیه آب  مدل SFD4 از ورق با پوشش گالوانیزه و یا پوشش اپوکسی ساخته می شود. هزینه سیلیس مصرفی در فیلتر شنی تصفیه آب به صورت جداگانه محاسبه می شود. فیلتر شنی تصفیه آب دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

  تماس بگیرید
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

فیلتر شنی استخر 

فیلتر شنی تصفیه استخر دارای مخزن فایبرگلاس یا فلزی می باشد که داخل آن از سیلیس پر شده و یکی از روشهای پرکاربرد در تصفیه آب استخر می باشد که به منظور جداسازی و حذف املاح معلق در آب تا قطر 80 میکرون استفاده می شود. همچنین عبور آب از لایه های مختلف سیلیس در فیلتر شنی استخری  موجب شفافیت بیشتر و حذف کدورت آن در هنگام تصفیه آب می شود که پس از گذر از بستر صافی بطرف پایین فیلتر شنی منتقل و وارد جریان آب مصرفی می شود . در عمل فیلتراسیون از سیلیس یا دانه های شن در اندازه و دانه بندی مختلف استفاده می شود.

فیلتر شنی تصفیه استخر

جستجوی پیشرفته