فن کویل 

 • فن کویل دیواری گرین 300 cfm دارای ریموت کنترل بی سیم می باشد.فن کویل دیواری گرین دارای فیلتر قابل شستشو می باشد.فن کویل گرین  دیواری دارای نشانگر دما می باشدفن کویل دیواری گرین دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  101,200,000 ریال
  بیشتر
 • فن کویل دیواری گرین 400 cfm دارای ریموت کنترل بی سیم می باشد.فن کویل دیواری گرین دارای فیلتر قابل شستشو می باشد.فن کویل گرین  دیواری دارای نشانگر دما می باشدفن کویل دیواری گرین دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  105,600,000 ریال
  بیشتر
 • فن کویل دیواری گرین 600 cfm دارای ریموت کنترل بی سیم می باشد.فن کویل دیواری گرین دارای فیلتر قابل شستشو می باشد.فن کویل گرین  دیواری دارای نشانگر دما می باشدفن کویل دیواری گرین دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  118,800,000 ریال
  بیشتر
 • فن کویل دیواری گرین 800 cfm دارای ریموت کنترل بی سیم می باشد.فن کویل دیواری گرین دارای فیلتر قابل شستشو می باشد.فن کویل گرین  دیواری دارای نشانگر دما می باشدفن کویل دیواری گرین دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  140,800,000 ریال
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

فن کویل 

دستگاه فن کویل یکی از متداولترین دستگاه های تهویه مطبوع که در بسیاری از هتلها و ساختمانهای آپارتمانی و اداری استفاده میشود. فن کوئل در مواردی استفاده میشود که بخواهیم درجه حرارت محیط را بطور جداگانه کنترل نماییم. همچنین با استفاده ازفن کویل از انتقال بو و آلودگی بین اتاقها جلوگیری خواهد شد.

فن کویل برای گرمایش در زمستان و سرمایش در تابستان مورد استفاده می شود. آب سرد و گرمی که در دستگاههای مولد انرژی مانند دیگ و چیلر تولید می شود توسط شبکه لوله کشی به فن کویل رسیده و پس از عبور از کویل های پره دار به وسیله وزش اجباری هوا روی کویل ها ، سرما و گرما را به محیط می دهد . قادر به کنترل دقیق دمای محیط بوده ولی امکان کنترل رطوبت نمی باشد . در دستگاه فن کوئل تصفیه هوا در آن تا حدودی انجام می گیرد ولی جهت فضاهائی که در آنها فیلتراسیون بالا مورد نظر باشد مناسب نیست . فن کویلها در چهار نوع فن کویل زمینی ، فن کویل سقفی ، فن کویل کانالی و فن کویل دیواری تولید می شوند.

فن کویل از دو قسمت اصلی کویل و باد زن تشکیل شده است. کویل مسی به طور مایل در محفظه دستگاه قرار می گیرد و بادزن در زیر کویل جاسازی می شود. فن کویل به غیر از این دو بخش دارای اجزای دیگری مانند فیلتر هوا، کلید سه حالتی دور موتور، تشتک تخلیه آب، لوله تخلیه و پوشش خارجی نیز می باشد. فن کویل ها از نظر شکل ظاهری و محل نصب شامل انواع زمینی، سقفی، ایستاده، کانالی و دیواری می باشند مدل فن کویل مطابق با میزان هوادهی فن کویل ها بوده و با واحد فوت مکعب در دقیقه (cfm) نشان می دهند فن کویل مدل 300 مقدار هوادهی آن 300 فوت مکعب در دقیقه است به عبارت دیگر در هر دقیقه 300 فوت مکعب هوا از روی کویل آن عبور کرده و وارد اتاق می شود. مدل های فن کویل عبارتند از 200,300,400,600,800,1000,1200,1400 cfm

جستجوی پیشرفته