تهویه مطبوع 

 • فن کویل دیواری گرین 300 cfm دارای ریموت کنترل بی سیم می باشد.فن کویل دیواری گرین دارای فیلتر قابل شستشو می باشد.فن کویل گرین  دیواری دارای نشانگر دما می باشدفن کویل دیواری گرین دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  101,200,000 ریال
  بیشتر
 • فن کویل دیواری گرین 400 cfm دارای ریموت کنترل بی سیم می باشد.فن کویل دیواری گرین دارای فیلتر قابل شستشو می باشد.فن کویل گرین  دیواری دارای نشانگر دما می باشدفن کویل دیواری گرین دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  105,600,000 ریال
  بیشتر
 • فن کویل دیواری گرین 600 cfm دارای ریموت کنترل بی سیم می باشد.فن کویل دیواری گرین دارای فیلتر قابل شستشو می باشد.فن کویل گرین  دیواری دارای نشانگر دما می باشدفن کویل دیواری گرین دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  118,800,000 ریال
  بیشتر
 • فن کویل دیواری گرین 800 cfm دارای ریموت کنترل بی سیم می باشد.فن کویل دیواری گرین دارای فیلتر قابل شستشو می باشد.فن کویل گرین  دیواری دارای نشانگر دما می باشدفن کویل دیواری گرین دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  140,800,000 ریال
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

تهویه مطبوع 

تهویه مطبوع با هدف ایجاد آسایش، ایمنی و سلامت محیطی از طریق تهویه هوا و ایجاد شرایط دمایی مطبوع برای محیط‌های داخلی ساختمان های اداری و مسکونی است. به همین دلیل در طراحی سیستم‌های تهویه مطبوع و تبرید پارامترهای بسیاری برای رسیدن به این شرایط در نظر می گیرند تا استاندارد لازم را برای آسایش افراد برآورده سازند. سیستم‌های تهویه مطبوع دارای تنوع زیاد و از نظر عملکرد و کارایی متفاوت می‌باشند برای بهره مندی از سیستم تهویه مطبوع دلخواه خود باید ظرفیت و اندازه دستگاه انتخابی شما نسبت به مساحت محیط محل سکونت مناسب باشد .  سیستم‌های تهویه مطبوع دارای تنوع زیاد و از نظر عملکرد و کارایی متفاوت می‌باشند برای بهره مندی ازسیستم تهویه مطبوع دلخواه خود باید ظرفیت و اندازه دستگاه انتخابی شما مناسب ابعاد محیط محل سکونت باشد. در محیط های دارای فضای کم می توان از کولرآبی، کولر گازی و فن کویل استفاده کرد . این دستگاه ها در محیط های بزرگتر با تعداد واحدهای بیشتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما نیاز به سیستم تهویه مطبوع مرکزی وجود دارد تا بتواند از طریق سیستم لوله کشی و یا کانال کشی، جریان هوای مناسب و یا دمای مطلوب واحدهای مسکونی و یا اداری تامین نماید. می توان از اسپیلت ها ، داکت اسپیلت ها ، چیلر های جذبی ، چیلر های تراکمی ، برج های خنک کننده، هواساز ها و ایرواشر به عنوان بخشی از سیستم مرکزی در تجهیزات و تاسیسات تهویه مطبوع نام برد که دارای راندمان بالا، عملکرد آسان ، هزینه های پایین تعمیر و نگهداری و همچنین مصرف کم انرژی می باشند.

سیستم‌ تهویه مطبوع

جستجوی پیشرفته