فیلتر شنی 

 • جنس بدنه فیلتر شنی تصفیه آب  مدل SFD1 از ورق با پوشش گالوانیزه و یا پوشش اپوکسی ساخته می شود. هزینه سیلیس مصرفی در فیلتر شنی تصفیه آب به صورت جداگانه محاسبه می شود. فیلتر شنی تصفیه آب دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

  30,000,000 ریال
  بیشتر
 • جنس بدنه فیلتر شنی تصفیه آب  مدل SFD2 از ورق با پوشش گالوانیزه و یا پوشش اپوکسی ساخته می شود. هزینه سیلیس مصرفی در فیلتر شنی تصفیه آب به صورت جداگانه محاسبه می شود. فیلتر شنی تصفیه آب دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

  تماس بگیرید
  بیشتر
 • جنس بدنه فیلتر شنی تصفیه آب  مدل SFD3 از ورق با پوشش گالوانیزه و یا پوشش اپوکسی ساخته می شود. هزینه سیلیس مصرفی در فیلتر شنی تصفیه آب به صورت جداگانه محاسبه می شود. فیلتر شنی تصفیه آب دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

  تماس بگیرید
  بیشتر
 • جنس بدنه فیلتر شنی تصفیه آب  مدل SFD4 از ورق با پوشش گالوانیزه و یا پوشش اپوکسی ساخته می شود. هزینه سیلیس مصرفی در فیلتر شنی تصفیه آب به صورت جداگانه محاسبه می شود. فیلتر شنی تصفیه آب دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

  تماس بگیرید
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

فیلتر شنی 

فیلتر شنی تصفیه آب یکی از روشهای متداول و پرکاربرد در تصفیه آب می باشد که به منظور جداسازی و حذف املاح معلق در آب تا قطر 80 میکرون  استفاده می شود. همچنین عبور آب از لایه های  مختلف سیلیس موجب شفافیت بیشتر و حذف کدورت آن در هنگام تصفیه آب می شود که پس از گذر از بستر صافی بطرف پایین فیلتر شنی منتقل و وارد جریان آب مصرفی می شود. در عمل فیلتراسیون از سیلیس یا دانه های شن در اندازه و دانه بندی مختلف استفاده می شود بدین منظور می بایست 2/3 حجم فیلتر را از سیلیس پر کرد و 1/3 باقیمانده مخزن را خالی گذاشت تا املاح معلق درون فیلتر شنی توسط سیلیس جذب شود . استفاده صحیح از فیلتر شنی باعث می شود کیفیت آب خروجی و همچنین زمان تعویض سیلیس بالاتر برود .

جستجوی پیشرفته
قیمت