سختی گیر و رسوب زدا 

 • سختی گیر رزینی نیمه اتوماتیک 30000 گرین شامل مخزن فلزی ، لوله کشی، سولو ولو، مخزن  نمک ، سیلیس  و رزین می باشد. سختی گیر رزینی  30000 گرین  نیمه اتوماتیک دارای یک سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد. نمک مورد نیاز جهت احیا سختی گیر در صورت سفارش مشتری ارائه می گردد.

  42,900,000 ریال
  بیشتر
 • سختی گیر رزینی نیمه اتوماتیک 60000 گرین شامل مخزن فلزی ، لوله کشی، سولو ولو، مخزن  نمک ، سیلیس  و رزین می باشد. سختی گیر رزینی  60000 گرین  نیمه اتوماتیک دارای یک سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد. نمک مورد نیاز جهت احیا سختی گیر در صورت سفارش مشتری ارائه می گردد.

  55,000,000 ریال
  بیشتر
 • سختی گیر رزینی نیمه اتوماتیک 90000 گرین شامل مخزن فلزی ، لوله کشی، سولو ولو، مخزن  نمک ، سیلیس  و رزین می باشد. سختی گیر رزینی  90000 گرین  نیمه اتوماتیک دارای یک سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد. نمک مورد نیاز جهت احیا سختی گیر در صورت سفارش مشتری ارائه می گردد.

  67,000,000 ریال
  بیشتر
 • سختی گیر رزینی نیمه اتوماتیک 120000 گرین شامل مخزن فلزی ، لوله کشی، سولو ولو، مخزن  نمک ، سیلیس  و رزین می باشد. سختی گیر رزینی  120000 گرین  نیمه اتوماتیک دارای یک سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد. نمک مورد نیاز جهت احیا سختی گیر در صورت سفارش مشتری ارائه می گردد.

  78,000,000 ریال
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

سختی گیر و رسوب زدا 

سختی گیر یا رسوب زدا جهت جلوگیری از ایجاد رسوب  املاح آب در تجهیزات سرمایش و گرمایش استفاده می  شود و زمانی که از آب بعنوان سیال حرارتی استفاده می شود مواد محلول در آب از جمله منیزیم، کلسیم، آهن و ... بر اثر تغییرات دمایی بر روی سطوح نشست می کنند. رسوب سختی مقدار قابل توجهی از انرژی را به دلیل عدم تبادل حرارت به هدر داده و راندمان تأسیسات را کاهش داده و همچنین مهمترین عامل فرسایش و خوردگی در  تأسیسات حرارتی و برودتی (بویلرها، مبدل حرارتی، لوله و شیرآلات) بوده و هزینه تعمیر و نگهداری بالا می رود.
سختی گیر و رسوب زدا در انواع مختلف: سختی گیر رزینی ، رسوب زدای الکترونیکی ، سختی گیر مغناطیسی ، رسوب زدای اولتراسونیک ، مواد ضد رسوب، سختی گیر پلی فسفات، سختی گیر الکترو مغناطیسی ، دستگاه اسمز معکوس(RO) ارائه میگردد.

سختی گیر رزینی یون های کلسیم و منیزیم آب را توسط رزین کاتیونی با تبادل یونی بر اساس جایگزینی یونهای  سخت منفی در  آب سخت با اتم های سدیم مثبت حذف می کند که این رزین ها بایستی به صورت متناوب احیا و بک واش شوند.

رسوب زدا مغناطیسی و الکترونیکی  دستگاهی است که با ایجاد و القاء میدان مغناطیسی باعث از بین رفتن تعادل بین یون های منفی و مثبت موجود در آب شده و در نتیجه این ذرات خنثی و معلق می گردند .

مواد ضد رسوب با حل شدن در آب و ایجاد لایه محافظ و حذف رسوبات مانع رسوب گذاری و خوردگی در مسیر  جریان آب می شوند. سختی گیر پلی فسفات با حل تدریجی بلورهای پلی فسفات و احاطه یون های کلسیم و منیزیم تمایل سختی آب برای ته نشین شدن و تشکیل رسوب کلسیت کاهش می دهند.

دستگاه اسمز معکوس(RO) یا آب شیرین کن با جداسازی نا خالصی ها از آب توسط پمپ به درون محفظه هایی که دارای غشای نیمه تراوا می باشد پمپاژ شده و تمام املاح قابل رسوب را از بین برده و توسط درین از سیستم خارج می نماید.

شما می توانید با انتخاب مناسب و دقیق در فروشگاه دلتا تجهیز ، به عنوان تامین کننده انواع تجهیزات گرمایشی ، شوفاژ و موتورخانه ، مناسبترین سختی گیر یا رسوب زدای مورد نیاز را با توجه به مشخصات فنی ، قیمت فروش و راهنمای خرید انتخاب نمایید.

جستجوی پیشرفته