دیگ فولادی 

 • دیگ فولادی آبگرم سه پاس پاکمن  PHWB1000 بویلر های فولادی آبگرم 3 پاس ظرفیت 100.000 کیلو کالری تا 16 بار میتواند فشار کاری را به صورت منظم به جریان بیاندازد و از طرفی دیگر فشار طراحی شده برای این محصول تا 20 بار است . بویلر فولادی  سه پاس فشار های تست را تا 25 بار تحمل میکند و به صورت دقیق زیر فشار های تست از قابلیت های خوبی برخوردار است

  تماس بگیرید
  بیشتر
 • دیگ فولادی آبگرم سه پاس پاکمن  PHWB2000 بویلر های فولادی آبگرم 3 پاس ظرفیت 200.000 کیلو کالری تا 16 بار میتواند فشار کاری را به صورت منظم به جریان بیاندازد و از طرفی دیگر فشار طراحی شده برای این محصول تا 20 بار است . بویلر فولادی  سه پاس فشار های تست را تا 25 بار تحمل میکند و به صورت دقیق زیر فشار های تست از قابلیت های خوبی برخوردار است

  تماس بگیرید
  بیشتر
 • دیگ فولادی آبگرم سه پاس پاکمن  PHWB3000 بویلر های فولادی آبگرم 3 پاس ظرفیت 300.000 کیلو کالری تا 16 بار میتواند فشار کاری را به صورت منظم به جریان بیاندازد و از طرفی دیگر فشار طراحی شده برای این محصول تا 20 بار است . بویلر فولادی  سه پاس فشار های تست را تا 25 بار تحمل میکند و به صورت دقیق زیر فشار های تست از قابلیت های خوبی برخوردار است

  تماس بگیرید
  بیشتر
 • دیگ فولادی آبگرم سه پاس پاکمن  PHWB4000 بویلر های فولادی آبگرم 3 پاس ظرفیت 400.000 کیلو کالری تا 16 بار میتواند فشار کاری را به صورت منظم به جریان بیاندازد و از طرفی دیگر فشار طراحی شده برای این محصول تا 20 بار است . بویلر فولادی  سه پاس فشار های تست را تا 25 بار تحمل میکند و به صورت دقیق زیر فشار های تست از قابلیت های خوبی برخوردار است

  تماس بگیرید
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

دیگ فولادی 

گرمایش حرارت مرکزی با آب گرم متداول ترین سیستم تاسیسات ساختمان می‌باشد.
دیگ فولادی مهم‌ترین مولد گرمایی در تاسیسات حرارت مرکزی می‌باشد که عمل انتقال حرارت حاصل از سوخت به آب را انجام می‌دهد و از ظرفیت 80,000 کیلوکالری بر ساعت تا 16,000,000 کیلوکالری بر ساعت تولید می رسد. دیگ آب‌ گرم حداکثر دمای آب دیگ 90 درجه سانتیگراد و از فشار 2 بار تا 16 بار می‌باشد.

در دیگ فولادی انرژی حرارتی از سوخت یا حاملهای انرژی (که توسط مشعل تولید حرارت می نماید ) گرفته شده و به آب درون دیگ انتقال داده می شود. بسته به نوع کاربری ، آب می تواند در دیگ ها به آب گرم (90 درجه سلسیوس) ، آب داغ (160 درجه سلسیوس) که با افزایش فشار آب و یا بخار تبدیل شود.

همچنین دیگ ها به سه دسته تقسیم می شوند که شامل موارد زیر می باشد:
1- دیگ آب گرم
2-دیگ آب داغ
3-دیگ بخار

اجزای تشکیل دهنده دیگ فولادی آبگرم به صورت زیر می باشد:
1- پوسته یا بدنه دیگ که آب بعنوان سیال حرارتی داخل آن نگهداری می شود.
2- کوره اصلی که اولین مرحله ورود سوخت به داخل بویلر از طریق آن انجام می‌شود.
3- لوله های پاس حرارتی
4- درب ها
5- پایه ها و اتصالات دیگ فولادی آبگرم

در هنگام خرید دیگ فولادی ( بویلر ) باید به نکاتی از نظیر مزیت و عیوب های مختلف دیگ ها بسیار توجه کرد و با در نظر گرفتن تمامی موارد ( خواسته ها ، کیفیت و امکانات ) خرید خود را باکیفیت تر نمایید .
مزایای دیگ های فولادی :
1- طول عمر این دیگ ها بالا تر است.
2- راندمان و بازده حرارتی بالا
3- ظرفیت آن ها تقریبا نامحدود است. ( مناسب جهت پروژه های بزرگ )
4- قابلیت تحمل شوک های حرارتی را دارند.
5- فشار های خیلی بالا را می توانند تحمل کنند ( مناسب جهت ساختمان های مرتفع )
6- قابلیت تطابق با هر نوع سوخت را دارند.

معایب دیگ های فولادی همچنین شامل موارد زیر می باشد :
1- چون در کارخانه به صورت یکپارچه ساخته می شوند حمل و نقل آن مشکل است.
2- در صورت خرابی هزینه تعمیر آن ها بالاتر است.
3- ظرفیت آن ها ثابت و غیر قابل تغییر است.
بنابراین با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق میتوان خرید دیگ فولادی را انجام داد که از بهره وری آن در صنعت خود مورد استفاده قرار بگیرد.
دیگ های آبگرم به صورت زیر تقسیم بندی می گردد:
1- بویلرهای فولادی فایرتیوب آب گرم
2- بویلرهای فولادی واترتیوب آب گرم

بویلرهای آبگرم فولادی :
بویلرهایی هستند که در آن از فولاد کربنی به عنوان متریال در بویلر استفاده شده است
دیگ فولادی آب گرم به صورت یک پارچه در کارخانه و از ورق و لوله فولادی آلیاژی آتشخوار تولید می گردد.

اطلاعاتی درباره ی لوله های آتشخوار :
لوله های آتشخوار دسته ایی از لوله های صنعتی هستند که بدلیل آلیاژ عنصر کربن و منگنز مقاومت بسیار بالایی در تحمل حرارت را دارند. آلیاژ لوله های آتشخوار معمولا دارای 17/0 تا 19/0 درصد کربن بوده که وجود کربن باعث سختی فولاد شده و دارای 55/0 تا 8/0 درصد منگنز می باشند که آلیاژ ترکیبی حاصله تحمل حرارت های بالای 450 درجه سانتی گراد را دارا می باشند.
بیشترین کاربرد لوله های آتشخوار در ساخت دیگ های بخار یا همان بویلرهای صنعتی و سیستم های مبدل حرارتی بوده و بطورکلی هرجا که نیاز به تحمل فشار و حرارت بالا در سیستم انتقال حرارتی در صنایع هست پای لوله های آتشخوار به میان می آید.

دیگ های آب گرم بر اساس استاندارد بین امللی B.S EN855 و ISIRI7911 که توسط شرکتهای بازرسی فنی داراری پروانه تایید صلاحیت از سازمان موسسه استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران صورت میپذیرد.

فروش دیگ فولادی :
شرکت دلتا تجهیز تاکنون توانسته فروش دیگ فولادی را به صورت مستقیم (تولید کننده به خریدار) بدون وجود واسطه ها در سری خدمات خود بگذارد وهمچنین زمان تولید و تحویل آن را میتوانیم یکی از امکاناتی نام ببریم که سایر شرکت های موجود قادر به ارائه آن نیستند.

قیمت دیگ فولادی ( قیمت بویلرهای فولادی) :
با توجه به نوسانات قیمت ها برای خرید دیگ فولادی و یا به دست آوردن اطلاعاتی در رابطه با قیمت دیگ فولادی همواره شما میتوانید با ارتباط برقرار کردن ، با مشاورین مهندسین شرکت دلتا تجهیز از آخرین قیمت دیگ فولادی و استعلام موجودی آن ها با خبر شوید

جستجوی پیشرفته